The Carnival
Completed

INFORMACJE

Przygotuj swoją jaskinie wytopu. Zaczynamy Karnawał! Największy do tej pory cykl eventów na platformie Zwift w Polsce. Trzy tygodnie przejażdżek, treningów oraz wyścigów na powitanie nowego roku. To okazja, aby solidnie popracować nad formą i zacząć 2021 rok z przytupem!

Dołącz do polskiej społeczności na platformie Zwift. Poznaj nowych ludzi. Weź udział w wyjątkowych wyzwaniach, treningach grupowych oraz wyścigach. Daj z siebie wszystko!

Cykl wydarzeń Karnawał jest wspierany przez słynną społeczność ZTPL.CC. Jesteś gotowy na niezapomniane wrażenia? Dołącz do naszych eventów i jeździj razem z nami przez trzy tygodnie.

 

STRÓJ

Wystarczy, że ukończysz dowolne wydarzenie, a otrzymasz nowy, oficjalny strój ZTPL.CC!

 

WYDARZENIA KARNAWAŁOWE

Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach Karnawału ZTPL.CC na Zwift. Dołącz do wybranych lub wszystkich eventów w zależności od swoich preferencji oraz możliwości. Zapraszamy na treningi, jazdy grupowe oraz wyścigi.

WYŚCIGI

Brakuje Ci adrenaliny?! Dołącz i sprawdź gdzie leżą Twoje limity podczas wyścigów!

TRENINGI

Weź udział w specjalnie przygotowanej serii treningów grupowych.

JAZDY GRUPOWE oraz CHALLENGE RIDE

Jazdy grupowe oraz jedyne i niepowtarzalne wyzwania w trakcie których będziesz miał okazję przemierzać wyjątkowe zakątki map dostępnych na Zwift.

JAZDA Z PROSEM

Dołącz do czołowych polskich zawodników podczas wybranych eventów w czasie Karnawału.

 

WIĘCEJ O ZTPL.CC

Polska Społeczność Zwift powstała 5 lutego 2015 r. Od tego czasu, dzięki działaniom min. Daniela Wojtyny, jak i Jacka Taracha oraz pozostałych zaangażowanych w jej rozwój członków, którzy właśnie w taki sposób postanowili spędzać długie zimowe wieczory na trasach Watopii, grupa liczy już przeszło ponad 10 000 ludzi.Każdego tygodnia ZTPL.CC organizuje cykliczne wydarzenia, takie jak coffee-ride, eventy tylko dla kobiet, dzieci lub sportowców z ograniczeniami ruchowymi oraz wyścigi. Więcej informacji znajdziesz, klikając poniższe linki.